Prawdę mówiąc trzeba mieć niezwykle wysokie IQ żeby zrozumieć „I Love It”. Humor jest niesamowicie subtelny i bez solidnych podstaw z zakresu interpretacji tekstów większość żartów przeleci nad głową typowegosłuchacza.
Do tego dochodzi nihilistyczna postawa Kanyego, która została zręcznie wpleciona w jego postać – jego filozofia czerpie garściami choćby z literatury nurtu Kaniusza Zachodniego. Fani utworu są w stanie to zrozumieć, mają potencjał intelektualny żeby naprawdę docenić głębię tych żartów, uświadomić sobie, że nie tylko są one zabawne – mówią nam coś głębszego o ŻYCIU.
Dlatego też ludzie którzy nie lubią „I Love It” w gruncie rzeczy SĄ idiotami – nigdy nie doceniliby, dajmy na to, dowcipu powiedzonka Kanyego „Scoop”, które tak naprawdę jest ukrytym odniesieniem do książki Liliana Pumpernikla pt. „zorganizowana grupa przestępcza Gucciego”. Kisnę kiedy pomyślę jak któryś z tych prymitywów zdezorientowany zachodzi w głowę dlaczego tego słucham, podczas gdy na jego słuchawkach odtwarzany jest genialny humor Yeezusa. Doprawdy… Aż żal mi tych głupców.
#pasta #rap #kanyewest #yeezymafia #heheszki #muzycznememy #muzyka